Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

mgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT oraz certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikatu 1761). Ma 10-letnie doświadczenie zawodowe. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach oraz superwizuje swoją pracę terapeutyczną. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Interesuje się terapią schematu oraz terapią dialektyczno-behawioralną DBT – doszkala się w tych nurtach. Aktualnie uczestniczy w szkoleniu z zakresu dialogu motywującego. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, depresji oraz terapii osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych min. alkoholu, narkotyków, hazardu, Internetu, gier komputerowych. Prowadzę również wsparcie terapeutyczne dla rodzin osób uzależnionych oraz „DDA”.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr hab. n. med. Anna  Klimkiewicz

Katarzyna 2021-06-19

Ogromna wiedza, zainteresowanie pacjentem, ludzkie podejście. Od lat jestem pacjentką pani doktor, obecnie już pani docent. Nie zmieniłabym lekarza na innego.


mgr Filip Pierowski

Karolina 2021-05-24

Oceniam na 5


mgr Bożena Waluś

Wojciech 2021-02-26

Bardzo profesjonalna i kompleksowa pomoc w przypadku depresji. Pani Waluś posiada ogromny dar komunikacji z młodzieżą oraz jest osobą o wyjątkowo rozwiniętej empatii. Serdecznie polecam.