Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

mgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT oraz certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikatu 1761). Ma 10-letnie doświadczenie zawodowe. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach oraz superwizuje swoją pracę terapeutyczną. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Interesuje się terapią schematu oraz terapią dialektyczno-behawioralną DBT – doszkala się w tych nurtach. Aktualnie uczestniczy w szkoleniu z zakresu dialogu motywującego. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, depresji oraz terapii osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych min. alkoholu, narkotyków, hazardu, Internetu, gier komputerowych. Prowadzę również wsparcie terapeutyczne dla rodzin osób uzależnionych oraz „DDA”.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Tomasz Żółtak

2020-04-14

Oceniam na 5


mgr Monika Zareba

2020-07-30

Polecam.


mgr Anna Warot-Szandar
mgr Anna Warot-Szandar

Psycholog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

2021-01-30

Porada przez SKYPE - rozmowa rodziców o trudnym dziecku. Wskazówki co do konkretnych zachowań. Polecona pomocnicza książeczka.