Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

mgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Paulina Woźniak – Psychoterapeuta Łódź

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny CBT oraz certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (certyfikatu 1761). Ma 10-letnie doświadczenie zawodowe. Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach oraz superwizuje swoją pracę terapeutyczną. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach. Interesuje się terapią schematu oraz terapią dialektyczno-behawioralną DBT – doszkala się w tych nurtach. Aktualnie uczestniczy w szkoleniu z zakresu dialogu motywującego. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, depresji oraz terapii osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz uzależnień behawioralnych min. alkoholu, narkotyków, hazardu, Internetu, gier komputerowych. Prowadzę również wsparcie terapeutyczne dla rodzin osób uzależnionych oraz „DDA”.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Barbara Świerżewska

Klaudia 2019-04-01

Pani Doktor bardzo miła, rzetelna - uspokoiła mnie w wielu sprawach związanych z chorobą. Polecać ją będę każdemu:)


dr Izabela Zduńczyk-Bogiel

Ewa G. 2020-12-18

Pani Doktor jest pełna empatii, wsparcia i zaangażowania. Potrafi uważnie słuchać i w razie potrzeby modyfikuje zalecenia dotyczące leczenia. Dziękuję i polecam!


dr Katarzyna Dendek

Dominik 2021-01-04

Oceniam na 5