Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeAktualnościBlogPsycholog w Toruniu – nowa poradnia PsychoMedic już działa!
Psycholog w Toruniu - nowa poradnia PsychoMedic już działa!

Psycholog w Toruniu – nowa poradnia PsychoMedic już działa!

Jeżeli zastanawiasz się, jaka poradnia psychologiczna w Toruniu jest warta zaufania, odpowiadamy – taka, która świadczy szybką i jednocześnie profesjonalną oraz kompleksową pomoc. Właśnie w taki sposób od wielu lat pomagamy w klinikach PsychoMedic. Nasze placówki mieszczą się już w kilkunastu punktach Polski, gdzie na osoby potrzebujące wsparcia codziennie oczekuje psycholog. Toruń dołączył do listy miast, gdzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów zdrowia psychicznego. 

Specjalizujemy się w pomocy osobom doświadczających nagłych kryzysów psychicznych oraz tym, które już od wielu lat zmagają się z różnymi problemami i zaburzeniami. Jakość naszych usług została potwierdzona licznymi nagrodami, jednak najwięcej znaczy dla nas wdzięczność i rekomendacje tysięcy Pacjentów, którym już pomogliśmy. 

Poradnia PsychoMedic w Toruniu zrzesza psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów, pracujących zespołowo dla jak najlepszych efektów leczenia naszych Pacjentów. Można u nas skorzystać również m.in. z konsultacji z neurologiem, endokrynologiem, seksuologiem czy dietetykiem.  

Gabinet psychologa w Toruniu to miejsce otwarte dla każdego, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną lub inne czynniki. 

Nowa poradnia w Toruniu oferuje pełną gamę usług

Pomoc psychologiczna Toruń, porady psychologiczne Toruń

PsychoMedic – gabinet psychologiczny w Toruniu to centrum wsparcia dla osób, które przeszły w ostatnim czasie przez trudne doświadczenia lub przeżywają szeroko pojęte problemy rodzinne, zawodowe, w bliskich relacjach z innymi ludźmi. Taką formę pomocy określa się jako pomoc psychologiczną, porady psychologiczne lub interwencję kryzysową.   

Pomoc psychologiczna (w Toruniu i każdej innej lokalizacji) opiera się na rozmowie w atmosferze szacunku, empatii i zrozumienia. Jej celem jest przede wszystkim pomoc Pacjentowi (Pacjentce) w odzyskaniu stabilności psychicznej po trudnych wydarzeniach, zaadaptowaniu się w nowej sytuacji lub przygotowaniu do zmiany. Decydując się na pomoc psychologiczną otrzymasz wsparcie emocjonalne i konkretną wiedzę, jak radzić sobie z doświadczanymi trudnościami. 

Świadczymy również psychoedukację, określaną także jako porady psychologa (Toruń): to najlepsze rozwiązanie m.in. dla osób doświadczających trudności w wychowaniu dziecka, zastanawiających się, jak wesprzeć bliską osobę, która przechodzi przez kryzys psychiczny czy osób, które chcą podnieść poziom swoich umiejętności miękkich. Psychoedukacja jest zalecana także osobom, które chcą wiedzieć, jak mogą radzić sobie z nieusuwalnymi ograniczeniami. Porady psychologiczne są bardzo pomocne dla osób neuronietypowych, z diagnozą ADHD u dorosłych lub spektrum autyzmu.

Oferowana przez nas pomoc psychologiczna i porady psychologa są skierowane do Pacjentów w każdym wieku: konsultujemy dzieci, młodzież, dorosłych oraz osoby w wieku podeszłym.   

Psychoterapia krótkoterminowa i długoterminowa   

Pomagamy również wtedy, gdy w trakcie spotkań okazuje się, że do rozwiązania trudności Pacjenta_ki nie wystarczą porady psychologiczne. W Toruniu można skorzystać również z prowadzonej przez naszych fachowców psychoterapii. To dłuższa (trwająca co najmniej kilka miesięcy) i pogłębiona praca nad problemami Pacjenta. Jej celem jest lepsze rozumienie siebie, poznanie motywów swojego myślenia i postępowania, rozwiązanie wewnętrznych konfliktów. Wszystko to pozwala na trwałe zniesienie objawów doświadczanego cierpienia psychicznego.   

Każdy zrzeszony w PsychoMedic psycholog w Toruniu jest jednocześnie psychoterapeutą. Dzięki temu nie będziesz musiał(a) zmieniać specjalisty (i tłumaczyć wszystkiego od zera), gdy okaże się, że potrzebujesz psychoterapii, nie pomocy psychologicznej. 

W naszej ofercie znajduje się także diagnoza psychologiczna dzieci i osób dorosłych: m.in. w kierunku spektrum autyzmu, ADHD czy zaburzeń osobowości.

Dobry psycholog w Toruniu czeka na Ciebie w PsychoMedic 

Naszych Specjalistów wyróżnia:  

Profesjonalne przygotowanie do pracy  

Każdy nasz psycholog w Toruniu to nie tylko absolwent studiów magisterskich, ale i całościowego, 4-letniego szkolenia terapeutycznego (lub osoba zaawansowana w szkoleniu). Pracujemy w rekomendowanych podejściach (nurtach).

Kompleksowa pomoc  

Jeżeli psychoterapeuta zauważy, że Twój problem wymaga wdrożenia farmakoterapii, skieruje Cię do doświadczonego psychiatry z naszego Zespołu w Toruniu. Otrzymasz pomoc lekarską w tym samym miejscu i bez czekania – w zdecydowanej większości przypadków oferujemy termin wizyty na ten sam dzień!   

Siedem dni w tygodniu, stacjonarnie i online 

Znajdziemy dla Ciebie dogodny termin również wtedy, gdy pracujesz w nieregularnych godzinach lub jesteś dostępny(-a) tylko w weekendy. Zawsze możesz także skorzystać z możliwości wizyt Skype lub telefonicznych.  

Nowa poradnia PsychoMedic w Toruniu już działa – czekamy na Twój telefon pod numerem 799 399 499!

Dodatkowe informacje:

Psycholog Toruń prywatnie 

Psychoterapeuta Toruń prywatnie 

Psychiatra Toruń prywatnie 

Informacje o Autorze

Marta Sak - psycholożka, PsychoMedic.pl

Jesteś dziennikarzem/autorem/twórcą projektu i poszukujesz specjalisty,
który wypowiedziałby się w Twoim materiale internetowym, prasowym,
radiowym lub telewizyjnym?
Napisz do naszego rzecznika prasowego - Michała Naglika: naglik.m@psychomedic.pl
Więcej informacji: https://psychomedic.pl/kontakt-dla-mediow/

Klinika PsychoMedic.pl - sieć poradni zdrowia psychicznego świadcząca
pomoc w formie stacjonarnej w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz
w formie online.
Oferujemy wsparcie najlepszych specjalistów: psychologów,
psychoterapeutów, psychiatrów, neurologów, endokrynologów, seksuologów, dietetyka, logopedy.

Naszą misją jest zapewnienie każdemu wszechstronnej
i skutecznej pomocy, a także szerzenie rzetelnej wiedzy z zakresu
zdrowia psychicznego i medycyny.

Zadzwoń do nas: 799 399 499.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88