Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr Monika Radziszewska – Psychiatra Łódź

dr Monika Radziszewska – Psychiatra Łódź

Psychiatra

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr Monika Radziszewska – Psychiatra Łódź


Specjalista psychiatra, psychoterapeuta.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy w szpitalu psychiatrycznym, pracy ambulatoryjnej w poradniach i w gabinecie prywatnym, oraz ośrodku interwencji kryzysowej, domu pomocy społecznej. Przez 10 lat pełniła funkcję ordynatora oddziału ogólnopsychiatrycznego, dyrektora ds. medycznych w Centrum Psychiatrycznym w Warcie oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1997 r) ze specjalizacją z psychiatrii (Klinika Psychiatrii Łódź 2005 r).

 

Ponadto ukończyła:
– 4-letni kurs psychoterapii w nurcie psychodynamicznym (Katedra psychoterapii Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)
– 2-letnie szkolenie z zakresu diagnostyki elektroencefalograficznej (EEG)
– studia podyplomowe z zarządzania w służbie zdrowia ( Politechnika Łódzka)
– studia podyplomowe z zakresu farmakognozji- ziołolecznictwo (UM Poznań)
– szkolenie z zakresu podstaw medycyny chińskiej (TCM TOMO w Gdańsku) w trakcie specjalizacji z ziołolecznictwa
– szkolenia z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM): diagnoza z obserwacji, badanie pulsu, akupunktury, szkolenia dotyczących pracy z emocjami (prowadzone przez wykładowców z całego świata – Chin, Izraela, Rosji, Holandii).

 

W pracy z pacjentem, w diagnozie i terapii łączy zdobyte umiejętności i wiedzę z zakresu medycyny akademickiej i medycyny naturalnej, w sposób holistyczny i zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Stosuje poradnictwo żywieniowe w różnych jednostkach chorobowych.

Na życzenie pacjenta stosuje akupunkturę w redukowaniu napięcia i stresu, w zaburzeniach lękowych, snu, bólach także bólach fantomowych, oraz innych zaburzeniach, które wynikają z dysregulacji równowagi energetycznej w organiźmie. Stosuje te metody także we wspomaganiu leczenia chorób somatycznych.

Jest zdobywczynią Korony Maratonów Polskich. Nurkuje, uprawia jogę. Stawia na ciągły rozwój osobisty.

Posiada uprawnienia do wystawiania:
– zaświadczeń lekarskich,
– zaświadczeń o niezdolności do pracy ZUS ZLA,
– recept.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Dorota Grobelna

Aleksandra 2021-01-08

Bardzo polecam. Bardzo empatyczna Pani doktor, wysłuchała wszystkiego bardzo uważnie. Dostałam również budującą informację zwrotną. Bardzo dziękuję.


mgr Ewa Zalewska

Artur 2019-04-01

Wszystkim, którzy mają potrzebę dowiedzieć się czegoś o sobie, polecam wizytę u pani Ewy Zalewskiej. Profesjonalna pomoc, która pozwala lepiej zrozumieć własne zachowania i osobowość.


mgr Paulina Zielińska

Monika 2019-04-01

Oceniam na 5