Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr n. hum. Joanna Stryjczyk – Psycholog Warszawa

dr n. hum. Joanna Stryjczyk – Psycholog Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr n. hum. Joanna Stryjczyk – Psycholog Warszawa

 

Psycholożka, psychoterapeutka psychodynamiczna z kilkunastoletnią praktyką. Doktorka nauk humanistycznych UW.

Absolwentka SWPS i Laboratorium Psychoedukacji, zastępca kierownika Centrum Pomocy Psychologicznej UW. Pracowała w oddziałach dziennych (szpital tworkowski, Szpital Nowowiejski), organizacjach pozarządowych (Lambda, La Strada, Polskie Centrum Mediacji), Poradni ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i ośrodkach prywatnych. Korzystając z narzędzi najnowszych podejść psychodynamicznych, prowadzi psychoterapię indywidualną i psychoterapię par.

 

Pomaga osobom z objawami depresyjnymi, lękowymi i somatycznymi, zaburzeniami odżywiania, przeżywającym trudności w związkach, mającym w swojej historii doświadczenie traumy, znaczącej utraty, zaniedbania, przemocy lub nadużycia. Skupia się na dynamice ważnych relacji, sposobach radzenia sobie z trudnościami i regulowaniu emocji. Przywiązuje dużą wagę do kształtowania relacji terapeutycznej oraz precyzyjnego ustalania celu i czasu terapii.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Ewa Kazimierczak

Robert 2021-09-13

Oceniam na 5


dr Zuzanna Menes-Siniarska

Michał 2021-08-11

Oceniam na 5


mgr Justyna Trojanowska-Juras

Weronika 2021-02-05

Rozmowa z panią Justyną bardzo pomogła i z całego serca polecam.