Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homedr n. hum. Joanna Stryjczyk – Psycholog Warszawa

dr n. hum. Joanna Stryjczyk – Psycholog Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

dr n. hum. Joanna Stryjczyk – Psycholog Warszawa

 

Psycholożka, psychoterapeutka psychodynamiczna z kilkunastoletnią praktyką. Doktorka nauk humanistycznych UW.

Absolwentka SWPS i Laboratorium Psychoedukacji, zastępca kierownika Centrum Pomocy Psychologicznej UW. Pracowała w oddziałach dziennych (szpital tworkowski, Szpital Nowowiejski), organizacjach pozarządowych (Lambda, La Strada, Polskie Centrum Mediacji), Poradni ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i ośrodkach prywatnych. Korzystając z narzędzi najnowszych podejść psychodynamicznych, prowadzi psychoterapię indywidualną i psychoterapię par.

 

Pomaga osobom z objawami depresyjnymi, lękowymi i somatycznymi, zaburzeniami odżywiania, przeżywającym trudności w związkach, mającym w swojej historii doświadczenie traumy, znaczącej utraty, zaniedbania, przemocy lub nadużycia. Skupia się na dynamice ważnych relacji, sposobach radzenia sobie z trudnościami i regulowaniu emocji. Przywiązuje dużą wagę do kształtowania relacji terapeutycznej oraz precyzyjnego ustalania celu i czasu terapii.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Alina Suchecka

Sławomir 2020-12-11

Oceniam na 5


mgr Dorota Pawłowicz

Olga 2021-01-13

Oceniam na 5


mgr Ewa Pietrzela
mgr Ewa Pietrzela

Psycholog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Olga 2021-01-30

Oceniam na 5