Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Mariola Dumicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Mariola Dumicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Mariola Dumicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

 

Psycholog, psychoterapeuta. Od 2011r. prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych.

 

Doświadczenie

Pracowała jako psychoterapeuta w Poradni Specjalistycznej Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz w prywatnych poradniach zdrowia psychicznego. Doświadczenie zdobywała jako terapeuta zajęciowy w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz jako psychoterapeuta w Przychodni Przyklinicznej Zdrowia Psychicznego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Odbyła staż w Centrum Psychoterapii przy Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Psychiatrycznego przy ulicy Dolnej w Warszawie.

 

Wykształcenie

Ukończyła czteroletnie szkolenie w Studium Terapii Analitycznej w Warszawie, afiliowane przez Europejską Federację Psychoterapii Psychoanalitycznej. Absolwentka również akredytowanego szkolenia z psychoterapii Instytutu Analizy Grupowej Rasztów. Tytuł magistra psychologii zdobyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

 

Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji u psychoanalityków Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

 

Zakres udzielanego wsparcia

Prowadzi terapię osób doświadczających zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania się i psychosomatycznych. Pomaga pacjentom z problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, doświadczających sytuacji kryzysowych/silnego stresu.

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Kalina Chodzicka

Lidia 2022-06-07

Polecam


dr n.med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska

Marta 2022-02-21

Oceniam na 5.


lek. Paweł Stapiński

Piotr 2022-05-09

Oceniam na 5