Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Monika Całka – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Monika Całka – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Monika Całka

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psycholog, dyplomowana psychoterapeutka, specjalista w zakresie interwencji kryzysowej. Pracuje w nurcie integracyjnym (metoda poznawczo-behawioralna i psychodynamiczna) od 2008r.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych, osobami będącymi w kryzysie, zmagającymi się z różnego rodzaju trudnościami (depresja, stres, zaburzenia lękowe,  problemy w związku, w relacjach z ludźmi, z obniżoną samooceną).

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła podyplomowe studia z Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej I-go i II-go stopnia. Posiada dyplom  psychoterapeuty Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii SWPS akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie kliniczne zdobywała w trakcie staży: na dziennym oddziale nerwic w PL WAT, w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia „Ogród” (Instytut Psychologii Zdrowia PTP) oraz w Szpitalu psychiatrycznym, na V oddziale AM na ul. Nowowiejskiej w Warszawie. Współpracowała z Ośrodkami zajmującymi się psychoterapią, interwencją kryzysową oraz rozwojem osobistym.

W Klinice PsychoMedic prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych cierpiących na depresję, stany lękowe, zaburzenia osobowości czy zaburzenia psychosomatyczne.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej (gdzie pełni funkcję zastępcy przewodniczącej Komisji Rewizyjnej) oraz Polskiej Federacji Psychoterapii.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Edyta Adamska-Węgrzyn

Katarzyna 2019-04-01

Oceniam na 5


mgr Katarzyna Zawisza - Mlost

Justyna 2019-10-22

Oceniam na 5


dr Katarzyna Przybyłowska-Kustosik

Piotr 2019-05-07

Oceniam na 5