Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Tomasz Siwicki – Psychoterapeuta CBT Warszawa

mgr Tomasz Siwicki – Psychoterapeuta CBT Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Tomasz Siwicki – Psychoterapeuta CBT Warszawa

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta nurtu poznawczo-behawioralnego CBT.
Jego specjalnością jest seksuologia. Udziela profesjonalnego wsparcia pacjentom zmagającym się z dysfunkcjami seksualnymi, brakiem satysfakcji z życia seksualnego oraz zaburzeniami lękowymi. Prowadzi terapię dla osób z trudnościami w relacjach oraz niską samooceną. Pracuje z pacjentami od 2012 roku.

 

Ukończył kierunek psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2018 roku ukończył Szkołę Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w  Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, w Ośrodku Pomocy Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Legnicy, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Swoją pracę poddaje regularnym superwizjom. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Barbara Stec-Szczęsna

Paulina 2021-06-09

Jak zawsze świetna konsultacja, pełne zrozumienie, czuje się bardzo dobrze po rozmowie z Panią Doktor.


dr Ewa Czechowicz

Karolina 2021-04-27

Bardzo profesjonalna pomoc i miła atmosfera. Pierwsza moja wizyta, która była dla mnie stresująca okazała się bardzo przyjemna.


dr Igor Gaj

Julia 2021-03-16

Oceniam na 5.