Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Urszula Lajfert – psycholog, psychoterapeuta

mgr Urszula Lajfert – psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Urszula Lajfert

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Certyfikowany psychoterapeuta. Psycholog z 10 letnią praktyką zawodową.
Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym, ale także łączy w niej elementy terapii gestalt, psychodynamicznej i pracę z ciałem. Zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, problemami w relacjach, sytuacjami kryzysowymi.
Od początku swojej kariery związana i zainteresowana rozwojem ludzkim.
Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła także akredytowane studia podyplomowe w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Ukończyła również Studia Podyplomowe „Trenerstwo i Coaching”. Kilka lat pracowała w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Warszawie, następnie w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Geriatrycznym w Warszawie, gdzie prowadziła psychoterapię grupową i indywidualną pacjentów z różnymi zaburzeniami. Pracowała także w poradniach zdrowia psychicznego w Warszawie, gdzie zajmowała się terapią indywidualną, rekrutacją i selekcją. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
Uczestniczka i prowadząca wielu warsztatów z zakresu komunikacji interpersonalnej, umiejętności miękkich, relaksacyjnych, pracy z ciałem, seksualności.

Specjalista polecany przez Pacjentów

PsychoMedic.pl

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Jan Strawa
mgr Jan Strawa

Psychoterapeuta

Umów wizytę

Grzegorz 2019-04-01

Bardzo zadowolony z wizyty. Specjalista potrafi słuchać z uwagą i poruszać się z wyczuciem po nietypowych przestrzeniach mentalnych, zrozumieć, z wyczuciem, otwarcie, zarazem z uwagą, np. czy m...


dr Łukasz Załuga

Marcin 2021-01-15

Oceniam na 5


mgr Beata Ossowicka

Aleksandra 2020-03-20

👍👍👍