Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeAktualnościBlogDobry psycholog w Poznaniu – już od grudnia zapraszamy Was do naszej nowej poradni
Dobry psycholog w Poznaniu - już od grudnia zapraszamy Was do naszej nowej poradni

Dobry psycholog w Poznaniu – już od grudnia zapraszamy Was do naszej nowej poradni

W naszej placówce w Poznaniu, obok wsparcia lekarzy psychiatrów, będziemy oferować profesjonalne konsultacje psychologiczne: między innymi wsparcie psychologiczne (pomoc psychologiczna) i psychoterapię.

Dla tych, którzy słyszą o nas pierwszy raz: jesteśmy siecią poradni zdrowia psychicznego, gdzie od wielu lat wspieramy Pacjentów w formie stacjonarnej i online. W naszych klinikach przyjmują lekarze różnych specjalności: psychiatra, neurolog, endokrynolog, seksuolog, dietetyk oraz właśnie psycholog. Poznań to już szóste miasto, w którym otwieramy klinikę zrzeszającą Specjalistów udzielających wsparcia na najwyższym poziomie – w oparciu o kilkanaście lat zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Pomoc psychologiczna i porady w Poznaniu – pomagamy tak, jak tego potrzebujesz

Jednym z filarów naszej działalności – obok pomocy psychiatrycznej, jest profesjonalna terapia i pomoc psychologiczna. Konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia będą w naszej nowej Klinice oferowane już od dnia otwarcia, planowanego na grudzień 2021 roku.

Każdy nasz psycholog w Poznaniu – podobnie, jak w innych naszych lokalizacjach – jest absolwentem studiów magisterskich oraz 4-letnich studiów podyplomowych, które dają uprawnienia do prowadzenia psychoterapii. Dzięki temu każdej osobie, która się do nas zgłasza, jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizm, ale i ciągłość leczenia – psycholog, do którego umówisz się po porady psychologiczne lub pomoc psychologiczną, w razie potrzeby będzie mógł Cię później objąć psychoterapią. To forma pomocy długoterminowej (spotkania trwające raz w tygodniu przez co najmniej kilka miesięcy), którą proponujemy wtedy, gdy Pacjent potrzebuje pogłębionej pracy nad swoimi trudnościami, a do ich rozwiązania niewystarczające okazują się porady psychologa. Poznań jest także lokalizacją przyjęć naszych lekarzy psychiatrów, dzięki czemu będziesz mógł/a u nas na miejscu, bez czekania i konieczności poszukiwania na własną rękę, odbyć konsultację psychiatryczną (jeśli w trakcie terapii okazałoby się, że korzystne dla Ciebie będzie również skorzystanie ze wsparcia farmakologicznego). Oczywiście zdarza się również, że zgłaszają się do nas po pomoc osoby w nagłej, trudnej sytuacji lub takie, które potrzebują jedynie porady psychologa – wówczas całe wsparcie zamyka się często w kilku spotkaniach ze Specjalistą.

Jeśli wiesz, że nie potrzebujesz porady psychologa, a długoterminowej psychoterapii, już teraz zapraszamy Cię do naszych gabinetów w Poznaniu. Nasi specjaliści posiadają dyplomy wydane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne szkoły terapeutyczne. Pracują wyłącznie w rekomendowanych nurtach psychoterapii: psychodynamicznym, psychoanalitycznym, poznawczo-behawioralnym, integracyjnym, systemowym. Wszyscy pracują również pod stałą superwizją i – na co zwracamy szczególną uwagę w procesie rekrutacji – charakteryzują się cechami, które w naszej opinii powinien mieć każdy psycholog i psychoterapeuta: wysoko rozwiniętą odpowiedzialnością, dojrzałością oraz zaangażowaniem.

Psycholog w Poznaniu dla każdego

W naszej poradni w Poznaniu pomagamy osobom w każdym wieku: dzieciom już od pierwszych dni życia, młodzieży, dorosłym oraz seniorom. Prowadzimy również konsultacje dla rodziców doświadczających trudności w wychowaniu i poradnictwo psychologiczne oraz terapię dla par i rodzin. Pomagamy we wszelkiego rodzaju trudnościach natury psychicznej, a specjalizujemy się w leczeniu zaburzeń nastroju (depresji), lękowych (tzw. nerwica) i wspieraniu osób, które doświadczają różnych kryzysów życiowych.

Możesz zaufać naszemu doświadczeniu 🙂 Czekamy na Ciebie – umów się na wizytę już dziś!

Informacje o Autorze

Marta Sak - dziennikarka, rzeczniczka prasowa Kliniki PsychoMedic.pl.
Jesteś dziennikarzem/autorem/twórcą projektu i poszukujesz specjalisty,
który wypowiedziałby się w Twoim materiale internetowym, prasowym,
radiowym lub telewizyjnym? Napisz: marta.s@psychomedic.pl
Więcej informacji: https://psychomedic.pl/kontakt-dla-mediow/

Klinika PsychoMedic.pl - sieć poradni zdrowia psychicznego świadcząca
pomoc w formie stacjonarnej w kilkunastu miejscach na mapie Polski oraz
w formie online.
Oferujemy wsparcie najlepszych specjalistów: psychologów,
psychoterapeutów, psychiatrów, neurologów, endokrynologów, seksuologów, dietetyka, logopedy.

Naszą misją jest zapewnienie każdemu wszechstronnej
i skutecznej pomocy, a także szerzenie rzetelnej wiedzy z zakresu
zdrowia psychicznego i medycyny.

Zadzwoń do nas: 799 399 499.

UMÓW SIĘ ONLINE NA WIZYTĘ LUB ZADZWOŃ 22 253 88 88


Brak komentarzy

Zamieść komentarz