Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeWizyty domowe psychiatry/psychologa Wrocław i okolice

Wizyty domowe psychiatry/psychologa Wrocław i okolice

 

Wizyty Domowe Wrocław

Psychiatra – wizyty domowe – Wrocław i okolice. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonej pomocy oraz najszybsze w województwie terminy wizyt (często już na ten sam dzień).

 

Wiemy, że często chcą Państwo sięgnąć po pomoc, ale z wielu powodów:

 • złego stanu zdrowia, podeszłego wieku…

 • trudności z poruszaniem się…

 • silnych stanów lękowych, które utrudniają wyjście z domu…

 • silnego stresu doświadczanego przed pierwszą wizytą…

… okazuje się to bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Dla wszystkich osób, które znajdują się w takiej sytuacji, a chciałyby odbyć konsultację lub poszukują pomocy dla swoich bliskich, stworzyliśmy ofertę profesjonalnych wizyt domowych.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i potrzebom, powołaliśmy do życia profesjonalny Zespół Wizyt Domowych, który działa przy Klinice PsychoMedic.pl we Wrocławiu. Dzięki temu codziennie – włącznie z dniami świątecznymi i wolnymi od pracy – może Państwa odwiedzić w domu lekarz psychiatra. Wizyta domowa (Wrocław i okolice – do 25 km poza granicami miasta) to kompleksowa usługa, w skład której wchodzi diagnoza stanu Pacjenta, omówienie diagnozy i zaleconego leczenia oraz wystawienie wszelkich niezbędnych dokumentów (recept, zwolnienia/zaświadczenia lekarskiego, ew. skierowania do szpitala).

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Jesteśmy siecią poradni zdrowia psychicznego, która od kilkunastu lat prowadzi działalność stacjonarną w wielu miastach wojewódzkich w Polsce oraz w formie zdalnej. Przez cały ten czas oferujemy także konsultacje w miejscu zamieszkania Pacjenta. Nasi Specjaliści należą do najczęściej wybieranych przez osoby, które poszukują wizyty domowej – wsparliśmy w ten sposób już kilka tysięcy osób, skutecznie pomagając im w wyjściu z kryzysu psychicznego. Pacjenci i ich Rodziny zaufali nam, ponieważ:

 • W skład Zespołu Wizyt Domowych wchodzą wyłącznie doświadczeni w pracy z Pacjentami w ostrych stanach, w kryzysie psychicznym oraz zmagającymi się z problemami psychicznymi typowymi dla wieku podeszłego;
 • Wizyty domowe realizują wyłącznie specjaliści doświadczeni w pracy na renomowanych oddziałach psychiatrycznych i neurologicznych.
 • Wszyscy nasi psychiatrzy mają doświadczenie pracy w renomowanych szpitalach psychiatrycznych;
 • Odwiedzamy Pacjentów 7 dni w tygodniu  istnieje możliwość umówienia wizyty także na niedzielę lub dzień ustawowo wolny od pracy;
 • W zdecydowanej większości proponujemy termin wizyty nawet na ten sam dzień

 

JAK UMÓWIĆ WIZYTĘ DOMOWĄ?

Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 71 773 33 33. Poprosimy Cię o podstawowe dane – Twoje lub osoby, dla której umawiasz wizytę:

   • imię i nazwisko
   • numer PESEL (lub dane osoby, dla której umawiasz wizytę),
   • dokładny adres wraz z kodem pocztowym
   • numer kontaktowy. 

Umówienie wizyty przyspieszy dokładne określenie Twojej dyspozycyjności (w jakich dniach i godzinach Specjalista ma podjechać).

Następnie oczekuj na kontakt ze strony Działu Umawiania Wizyt Domowych. Nasz Doradca oddzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu godziny – z nazwiskiem Specjalisty i orientacyjną godziną, o której przyjedzie do Ciebie lekarz.

 

ILE TO KOSZTUJE?

 • Wizyta domowa na terenie Wrocławia – 500 PLN,
 • Wizyta domowa poza Wrocławiem (do 25 km) – 600 PLN 
 • Każdy „dodatkowy” Pacjent na jednej wizycie domowej – +200 PLN.

Czas trwania wizyty domowej to około 60 minut.

W przypadku wizyt domowych preferujemy płatności przelewami.
Swoją wizytę możesz opłacić kilkoma kliknięciami poprzez naszą dedykowaną stronę:
psychomedic.pl/zaplaconline

 

Szybko, wygodnie, dyskretnie. Zapraszamy!


Naszych Lekarzy i Specjalistów polecają Pacjenci


mgr Aneta Chwała

Rafał 2019-04-01

Oceniam na 5


mgr Alicja Stankiewicz

Michał 2021-09-08

Oceniam na 5


mgr Katarzyna Regulska

Olga 2021-09-02

Młody ma uraz do lekarzy. Na wizycie nie plakal, Pani Doktor traktowała małego z szacunkiem, cały czas starając o jego zaufanie. Doradziła ws zdrowia synka. Jestem zadowolona z wizyty.