Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

HomeMgr Daniel Wichiciel – Psychoterapeuta Warszawa

Mgr Daniel Wichiciel – Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

Mgr Daniel Wichiciel – Psychoterapeuta Warszawa

 

Psycholog i psychoterapeuta z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami.
Prowadzi terapię indywidualną i grupową w nurcie analitycznym.

 

Członek Instytutu Analizy Grupowej RASZTÓW, w której odbył czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczneakredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Od wielu lat współpracuje z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Oddziale Dziennym dla osób z zaburzeniami depresyjno-lękowymi w IPiN w Warszawie, z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w Fundacji Synapsis jak i z fundacją Syntonia w ramach projektu Czarne Fale, gdzie prowadził warsztaty edukacyjne dla młodzieży gimnazjalnej dotyczące depresji.

 

Zajmuje się leczeniem osób zmagających się z niską samooceną i złym nastrojem, mających trudności w budowaniu głębszych i bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi oraz osób mających trudności w realizowaniu się w pełni w życiu zawodowym i osobistym.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Igor Gaj

Marcin 2022-04-28

Oceniam na 5


dr Małgorzata Żak

Robert 2022-02-26

Bardzo dobry specjalista, profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad, historia choroby, ludzkie podejście. Polecam i pozdrawiam serdecznie.


mgr Klaudia Kostecka

Adam 2021-09-10

Oceniam na 5