Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Anna Boroń-Pugacewicz

mgr Anna Boroń-Pugacewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Anna Boroń-Pugacewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (Certyfikat Psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego PTTPB nr 1099) oraz schematu (w trakcie całościowego szkolenia do certyfikatu ISST), pracuje z pacjentami od 2011 roku. Odbyła szkolenie z terapii dialektyczno – behawioralnej prowadzone przez British Isles.

Odbyła liczne staże i praktyki m. in. w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii i w Ośrodku Pomocy Społecznej w Warszawie.

W latach 2015 – 2019 pracowała w Wielkiej Brytanii, w szpitalu dla kobiet cierpiących na zaburzenia osobowości, depresję, zaburzenia lękowe oraz schizofrenię. Prowadziła tam grupy terapeutyczne oraz psychoterapię indywidualną.

W swojej pracy kładzie nacisk na terapię poznawczo – behawioralną oraz terapię schematów, aczkolwiek, w zależności od potrzeb indywidualnych pacjentów, czerpie również z innych nurtów, w szczególności z terapii mindfulness, terapii akceptacji i zaangażowania, terapii opartej na współczuciu oraz terapii dialektyczno – behawioralnej.

Leczy osoby od 18 r.ż. zmagające się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, niską samooceną, zaburzeniami odżywiania jak również z traumą, trudnościami w relacjach, adaptacji do nowej sytuacji, jak również te osoby, które chcą lepiej poznać i zrozumieć samych siebie.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Regina Gerbszt

Edward 2021-08-31

Pani doktor wykazuje się dużą empatią i zrozumieniem. Swoim doświadczeniem, profesjonalizmem skutecznie rozwiązuje problemy.


dr n. med. Mateusz Kowalczyk

Patryk 2021-11-18

Oceniam na 5


mgr Małgorzata Klamra

Beciaq 2021-10-20

Oceniam na 5