Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Anna Boroń-Pugacewicz

mgr Anna Boroń-Pugacewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Anna Boroń-Pugacewicz – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (Certyfikat Psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego PTTPB nr 1099) oraz schematu (w trakcie całościowego szkolenia do certyfikatu ISST), pracuje z pacjentami od 2011 roku. Odbyła szkolenie z terapii dialektyczno – behawioralnej prowadzone przez British Isles.

Odbyła liczne staże i praktyki m. in. w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii i w Ośrodku Pomocy Społecznej w Warszawie.

W latach 2015 – 2019 pracowała w Wielkiej Brytanii, w szpitalu dla kobiet cierpiących na zaburzenia osobowości, depresję, zaburzenia lękowe oraz schizofrenię. Prowadziła tam grupy terapeutyczne oraz psychoterapię indywidualną.

W swojej pracy kładzie nacisk na terapię poznawczo – behawioralną oraz terapię schematów, aczkolwiek, w zależności od potrzeb indywidualnych pacjentów, czerpie również z innych nurtów, w szczególności z terapii mindfulness, terapii akceptacji i zaangażowania, terapii opartej na współczuciu oraz terapii dialektyczno – behawioralnej.

Leczy osoby od 18 r.ż. zmagające się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, niską samooceną, zaburzeniami odżywiania jak również z traumą, trudnościami w relacjach, adaptacji do nowej sytuacji, jak również te osoby, które chcą lepiej poznać i zrozumieć samych siebie.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


mgr Joanna Sekuła

Tobiasz 2022-01-19

Oceniam na 5


lek. Bernadetta Warchoł

Karolina 2022-04-26

Pani Doktot bardzo empatyczne, a zarazem profesjonalna. Dobrała bardzo dobre leki i podchodzi do leczenia bardzo indywidualnie.


lek. Ita Jankowska

Aleksandra 2021-09-30

Oceniam na 5