Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Anna Wnuk – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Anna Wnuk – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Anna Wnuk

Psycholog, Psychoterapeuta
 
Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z ponad 10-letnim stażem pracy.
Doświadczenie w psychoterapii osób dorosłych zdobywała, pracując w publicznych i niepublicznych przychodniach na terenie Warszawy i w Tarczynie oraz podczas stażu w oddziale dziennym psychiatrycznym Szpitala Wolskiego.
Pracowała również jako psycholog w Głównym Ośrodku Badań Lotniczo-Lekarskich we Wrocławiu, gdzie zajmowała się badaniami personelu lotniczego oraz kandydatów do lotnictwa, przeprowadzała konsultacje psychologiczne, a także szkolenia w obszarze psychologii lotniczej, treningu relaksacji i asertywności.
Obecnie prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, treningi relaksacji oraz asertywności. Obszar jej specjalizacji to: zaburzenia lękowe (lęk uogólniony, fobie proste, fobia społeczna, napady paniki), depresja, bulimia, zaburzenia związane ze stresem, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia osobowości, trudności w relacjach z ludźmi.
Pracuje również w terapii schematów. Stale dokształca się, starając się poszerzać wiedzę dotyczącą możliwości pomocy pacjentom.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n.med. Michał Skalski

Wojtek 2021-05-07

Dawno nie spotkałem lekarza, który tak rzeczowo i spokojnie potrafi wyjaśnić w czym jest problem i gdzie szukać rozwiązania. Przy okazji uporządkował moją listę leków a co najważniejsze po...


dr Piotr Markowski

Adrian 2021-01-30

konkretnie, z empatia - dziekujemy!


dr Bartłomiej Staszak

GRZEGORZ 2021-05-26

Oceniam na 5