Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Joanna Warakomska – Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta rodzin – Warszawa

mgr Joanna Warakomska – Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta rodzin – Warszawa

Psycholog

OPINIE


OPIS

mgr Joanna Warakomska – Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta rodzin Warszawa

 

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta dzieci i młodzieży CBT EDU.
Ukończyła 4-letnie szkolenie z psychoterapii „Psychoterapia zintegrowana z uwzględnieniem Systemowej Terapii Rodzin oraz pracy z dzieckiem i młodzieżą” w Szkole Psychoterapii Mabor – szkolenie akredytowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada dyplom socjoterapeuty. Obecnie także w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej.

 

Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oraz terapię rodzin. Pracuje w podejściu integracyjnym oraz systemowym.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując w Specjalistycznej Poradni OPTA, placówkach oświatowych, stowarzyszeniach zajmujących się wsparciem środowiskowym, a także odbywając wolontariat na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na Oddziale Klinicznym Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz na Oddziale Onkologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Aktualnie pracuje również w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy szpitalu dziecięcym.

 

Pomaga m.in. osobom zmagającym się z dolegliwościami psychosomatycznymi, z zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami zachowania, ADHD, trudnościami adaptacyjnymi, lękami. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


lek. Jacek  Węgrzyn

Katarzyna 2022-04-28

Oceniam na 5


mgr Mariola Dumicz

2019-11-18

Oceniam na 5


lek. Barbara Stępień

Sebastian 2022-03-08

Oceniam na 5.