Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Joanna Warakomska – Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta rodzin – Warszawa

mgr Joanna Warakomska – Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta rodzin – Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Joanna Warakomska – Psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta rodzin Warszawa

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta dzieci i młodzieży CBT EDU. Obecnie również w trakcie certyfikacji na zaawansowanym etapie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Mabor akredytowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada dyplom socjoterapeuty. Obecnie także w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej.

Prowadzi psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oraz terapię rodzin. Pracuje w podejściu integracyjnym oraz systemowym.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując w Specjalistycznej Poradni OPTA, placówkach oświatowych, stowarzyszeniach zajmujących się wsparciem środowiskowym, a także odbywając wolontariat na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na Oddziale Klinicznym Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz na Oddziale Onkologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Aktualnie pracuje również w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy szpitalu dziecięcym.

Pomaga m.in. osobom zmagającym się z dolegliwościami psychosomatycznymi, z zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami zachowania, ADHD, trudnościami adaptacyjnymi, lękami.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr n. społ.  Paulina Pałosz-Dickaty

Rafal 2019-04-01

Na razie nie mam za wiele do powiedzenia na temat terapeutki. Dopiero pierwsze spotkanie za nami.


dr n.med. Anna Sarol-Kulka

Laura 2020-10-05

Wspaniała Pani, bardzo pomocna. Bałam się pierwszej wizyty, ale rozmowa była tak kierowana, że czułam się bardzo swobodnie.


dr Karolina Szychta
dr Karolina Szychta

Psychiatra dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Aleksander 2020-09-30

Oceniam na 5