Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Justyna Trojanowska-Juras – Certyfikowany Psychoterapeuta Warszawa

mgr Justyna Trojanowska-Juras – Certyfikowany Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Justyna Trojanowska-Juras – Certyfikowany Psychoterapeuta Warszawa

 

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka. 
Pracuje z osobami dorosłymi doświadczającymi wszelakich trudności psychicznych oraz dziećmi od pierwszych tygodni życia.
Pomaga mamom zrozumieć się z niemowlęciem, dostroić do niego i łagodzić pierwsze trudności w bliskości.

 

Ukończyła SWPS na kierunku Psychologia Społeczna oraz Społeczna Psychologia Kliniczna oraz całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej RASZTÓW rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i przez European Group Analytic Training Institutions Network (EGATIN). Ukończyła kurs „Problematyka wczesnej interwencji i zdrowia psychicznego u małych dzieci” organizowany przez Instytut Matki i Dziecka.

 

Kwalifikacje zawodowe zdobywała m. in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Nowowiejskim – gdzie prowadziła terapię grupową na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych oraz w Instytucie Matki i Dziecka pracując z kobietami po stracie dziecka lub doświadczającymi choroby dziecka na Oddziale Patologii Ciąży i Położnictwa.

 

Wystąpienia medialne:

 

Mgr Justyna Trojanowska-Juras w ramach projektu Akademia Terapeuty PsychoMedic.pl prowadzi również szkolenia online dla psychoterapeutów, psychologów, lekarzy i osób kształcących się w tych kierunkach. Skupiają się one na rozwoju kompetencji specjalistów w obszarze pomocy psychologicznej w okresie ciąży i w pierwszych miesiącach życia dziecka.

 

Rozmowa z naszą specjalistką w ramach projektu PsychoMedicowe Czwartki:

 

 

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Jacek  Węgrzyn

Zbigniew 2021-04-20

Oceniam na 5.


dr n. med.  Anna Cisowska-Maciejewska

Patryk 2020-07-30

Bardzo miła, uprzejma rzeczowa. Pełne zaangażowanie. Polecam Panią doktor.


mgr Marta Kosińska

kamila15123 2021-07-24

Oceniam na 5