Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych skorzystaj z Wideokonsultacji lub Konsultacji Telefonicznych. Otrzymasz e-receptę, e-zwolnienie, bez wychodzenia z domu.Dowiedz się więcej >>
7 dni w tygodniu

Infolinia 799 399 499

Homemgr Katarzyna Zawisza-Mlost – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

mgr Katarzyna Zawisza-Mlost – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog, Psychoterapeuta

OPINIE O SPECJALIŚCIE


O SPECJALIŚCIE

mgr Katarzyna Zawisza-Mlost – Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

 

Psycholog, Psychoterapeuta.

Mgr Katarzyna Zawisza – Mlost od 2006r. pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia nerwicowe, depresyjne, zaburzenia osobowości, odżywiania. Pomaga pacjentom doświadczającym życiowych kryzysów, żałoby, przemocy, zmagającym się z określeniem własnej tożsamości seksualnej, doświadczającym poczucia braku sensu, celu.

 

Ukończyła szkolenie Psychoterapii Integratywnej Katedry Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Obecnie szkoli się w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jest w procesie certyfikacji.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w szpitalu przy ul. Litewskiej w Warszawie oraz na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Komorowie (Szpital Tworkowski).

 

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Pracuje w nurcie psychodynamicznym oraz analitycznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Zapraszana do prasy, radia i telewizji w charakterze eksperta.

Naszych specjalistów polecają pacjenci


dr Maria Wilczyńska
dr Maria Wilczyńska

Neurolog dzieci i młodzieży

Umów wizytę

Edyta 2019-10-18

Oceniam na 5


dr Danuta Wernicka-Juszczak

Katarzyna 2020-12-02

Oceniam na 5.


mgr Aleksandra Malec-Nowogórska

Oliwia 2021-05-12

Oceniam na 5