Staż - obserwacja psychoterapii pacjenta - PsychoMedic.pl

22 253 88 88 - 7dni w tygodniu

Propozycja dla psychologów szkolących się w psychoterapii,

studentów psychologii/kierunków pokrewnych

Obserwacja procesu psychoterapii pacjenta

i udział w zespole reflektującym/odzwierciedlającym

+ możliwość przyjrzenia się superwizji zespołu PsychoMedic.pl

prowadzonej przez certyfikowanego superwizora

 

Staż - obserwacja psychoterapii pacjenta

Pierwsza taka oferta na rynku prowadzona metodą terapii autorstwa Toma Andersena!!

Obserwacja procesu psychoterapii pacjenta i udział w zespole reflektującym/odzwierciedlającym prowadzone przez certyfikowanych specjalistów.

Twoje marzenie o obserwowaniu procesu psychoterapeutycznego pacjenta może się spełnić! Ponadto, udział w zespole reflektującym/ odzwierciedlającym da Ci możliwość podzielenia się z pacjentem, pod koniec sesji, swoimi refleksjami i odczuciami na temat tego, co wydarzyło się na obserwowanym przez Ciebie spotkaniu. Metoda ta pomoże Ci rozwijać Twoje zaciekawienie innymi ludźmi i motywami ich postępowania, pomoże Ci lepiej zrozumieć złożoność sytuacji pacjenta, kontekst powstania i utrzymywania się jego problemów, nauczy formułowania wyjaśniających je hipotez w bezpieczny, nieoceniający sposób – tak aby pacjent, w oparciu o to co usłyszy na sesji, mógł sam odnaleźć najlepsze dla siebie odpowiedzi.

Dla kogo?
Jeśli jesteś ambitnym absolwentem / studentem psychologii / szkolącym się psychoterapeutą skorzystaj z oferty stażowej NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna w Warszawie.
Staż umożliwia nabywanie doświadczenia w pracy psychoterapeutycznej, przyjrzenie się w praktyce wachlarzowi technik stosowanemu przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem pracy indywidualnej z pacjentem dorosłym. Staż to obserwacja procesu psychoterapeutycznego – 24 sesji pacjenta prowadzonego przez certyfikowanego psychoterapeutę.

Jakie korzyści niesie ze sobą staż w charakterze obserwatora-uczestnika zespołu reflektującego:
1. Uzyskasz certyfikat ukończenia stażu psychoterapeutycznego i – ułatwi Ci to znacznie znalezienie pracy w wymarzonym zawodzie czy też umożliwi rozpoczęcie 4-letniego kursu psychoterapeutycznego (bez stażu nie można rozpocząć szkolenia psychoterapeutycznego).
2. Poszerzysz swój warsztat umiejętności w zakresie psychoterapii osób dorosłych pod okiem doświadczonego klinicysty.
3. Powrócisz do zawodu psychoterapeuty po latach pracy w firmie, po urlopie macierzyńskim.
4. Rozpoznasz swoje zasoby i braki do pracy w zawodzie psychoterapeuty, zdecydujesz czy to zawód dla Ciebie, czy się do niego nadajesz.
5. Poznasz podejście systemowe oraz psychodynamiczne i „już nie w ciemno” zdecydujesz, które podejście pasuje właśnie do Ciebie.
6. Otrzymasz możliwość uczenia się od certyfikowanego psychoterapeuty – prowadzący staż przekazują swoje wypracowywane przez lata techniki pracy z pacjentem.

Edycje płatnego programu stażowego rozpoczynają się w momencie zgłoszenia się 2 stażystów oraz pacjenta gotowego poddać się psychoterapii.

PROWADZĄCE:
Psychoterapię pacjenta prowadzą certyfikowane psychoterapeutki PTP (nurt psychodynamiczny i systemowy):
-mgr Zofia Sabat: ul. Filtrowa 62 – czwartki 8.00-16.00, piątki 8.00-13.00.
-mgr Alina Suchecka: ul. Przy Bażantarni 11 – czwartki 15.00-21.00, soboty 9.00-16.00; ul. Filtrowa 62 – niedziele 14.00-21.00.

PŁATNOŚĆ:
Koszt udziału w 24 sesjach psychoterapeutycznych (około 6 m-cy, częstotliwość 1x/tyg.) w charakterze stażysty-obserwatora to 1.476pln.

REKRUTACJA:
Osoby zainteresowane udziałem w programie stażowym zapraszamy do kontaktu mailowego staz@psychomedic.pl .
Otrzymają Państwo maila zwrotnego oraz zostaną umówieni na spotkanie zapoznawcze/kwalifikujące z jedną z psychoterapeutek.
Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem tel. 575-115-495.
Zapraszamy!

PROWADZĄCE:

Psychoterapię pacjenta prowadzą certyfikowane psychoterapeutki PTP (nurt psychodynamiczny i systemowy):
 ul. Filtrowa 62, czwartki 8.00-16.00, piątki 8.00-13.00.

Please specify image url

Zofia Sabat, mgr

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od ponad 10 lat prowadzi indywidualną, długoterminową psychoterapię w podejściu psychodynamicznym. Pracuje z osobami dorosłymi i z młodzieżą. Prowadzi terapię rodzin i par w podejściu systemowym.

Czytaj więcej…

Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa

Telefon : 575-115-495

ul. Przy Bażantarni 11 – czwartki 15.00-21.00, soboty 9.00-16.00; ul. Filtrowa 62 – niedziele 14.00-21.00.

Please specify image url

Alina Suchecka, mgr

Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w nurcie integratywnym w terapii indywidualnej dla dorosłych oraz adolescentów; łączy podejście systemowe i psychodynamiczne w terapii rodzin, par i małżeństw.

Czytaj więcej…

Psychoterapeuta

Telefon : 575-115-495